Hakkımızda

Tanıtım

Elektrik ve elektronik sektöründe proje, uygulama ve mühendislik alanlarında yer almaktayız. Elektrik proje, kuvvetli ve zayıf akım tesisatları, elektronik uygulamalar, otomasyon başlıca branşlarımızdır. Elektrik teknik mevzularda destek sunmaktayız.

Hikayemiz

Yüksek hizmet sunmak, müşterileri de etkilediğinden, çalışma presibimizin amaçlarından biri olmuştur. Hizmet kalitemizle yola çıkmışızdır. İlerlemek, yükselmek, küreselleşmek politikamız olmuştur. Müşteri memnuniyetlerin bizi ayakta tutan niteliklerden biri olduğuna inanmaktayız. Saygılı, dürüst, kaliteli, profesyonel, eksiksiz, güvenilir, teknolojik hizmet sunma en önemli kriterlerimizdir. Bu doğrultularda ilerlememize devam edeceğimizi sizlere bildirmekten gurur duyarız.

Elektrik Proje Çizimi ve Mühendislik

Elektrik elektronik eğitim alanınındaki mühendis, tekniker ve teknisyen kadrolarla proje, uygulama ve mühendislik alanındaki faaliyetimize teknik bilgisayar programları ve ilgili ürünler kullanarak devam etmekteyiz.

Amaç: Görevimiz doğrultusunda hizmetlerimizi en iyi şekilde yaparak gelinebilecek en üst seviyeye ulaşmak, bu seviyede etki bırakmaya sürekli bir şekilde devam etmek. Misyon: Kendi bilgi, deneyim ve özelliklerimizi geliştirerek hizmetlerimizi eksiksiz ve sorunsuz olarak en iyi şekilde tamamlamak görevindeyiz.
Vizyon: İşin hakkını veren, dürüst hizmet sunan, anlaşma zamanına uyan, küresel boyutta büyüme ve gelişme hedeflerinde olan ve tüm iyi niteliklere sahip hizmetler sunan bir görünüm. * İş hakkında bilgi almak, hakkımızda merak ettiklerinizi öğrenmek veya diğer isteklerinizi bildirmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz. İletişim

İlkelerimiz

Müşterilerimizin eksiksiz memnuniyetini sağlamak.
Yeni ve yaratıcı çözümler üretmek.
Daima gelişen teknolojik ve kaliteli hizmet vermek.
Güvenilir iş birliği kurmak.
Tarafsız olmak.
Sonuç odaklı çalışmak.
Seçici olmak.

Sözlerimiz

İşimizi gerçekten isteyerek ve severek yapıyoruz.
En iyi hizmeti sunmak için sürekli araştırıyoruz.
Sorun değil çözüm üretiyoruz.
Değerlendirmelerimizi kendi içimizden çok tüm çevrelerle yapıyoruz.
Çevremizi “Zeka”, “Eğitim” “Bilgi”, “Deneyim” ve “Çalışkanlık” kavramlarıyla sardık.
Lafımızla değil işimizle hizmetinizdeyiz.